Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table

  • Wi-Fi
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr tilladt

Denne villa ligger 15 minutters kørsel fra La Vieille Charité og 7 km fra Triumfbuen. Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table tilbyder et spabad til at synke ned i afslapning.

Stedet er udstyret med et fuldt udstyret køkken.

Le Quart A Pizza findes 400 meter derfra. Eglise des Réformés ligger ved siden af villaen. Les Olives Comtesse busstoppested kan findes inden for 50 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table Marseille
Maison Amel
pris kun for mobil

Maison Amel

0 m fra overnatningsstedet
Spacieuse Villa Dans Les Pins
pris kun for mobil

Spacieuse Villa Dans Les Pins

9.4
Fantastisk 16 anmeldelser
658 m fra overnatningsstedet
Ecrin De Verdure
pris kun for mobil

Ecrin De Verdure

10
Enestående 1 anmeldelse
703 m fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Terrasse

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Licensnr.13213028869DP
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa?
      Restauranter i nærheden af Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa omfatter Le Quart A Pizza og Au Bord de l'Eau.
    • Kan jeg tage mit kæledyr med til Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa?
      Ja, Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table villa er kæledyr. Men det anbefales at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Air-Conditioned House With Garden, Pool & Foosball Table Marseille

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk